Haber

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcuları Ödüllendirildi

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve SporKulüp çatısı altında sporBu yıl katıldıkları ulusal ve uluslararası yarışmalarda hayatlarını sürdüren ve başarı elde eden sporcular ödüllendirildi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan ve Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularıyla bir araya geldi. Nevşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen ve Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü İlyas Acar, kulüp yöneticileri ve antrenörlerin katıldığı törende, halter, spor branşlarında geçtiğimiz aylarda düzenlenen Türkiye ve Balkan Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular, Tırmanma, Wushu Kung Fu ve Atletizm ödülleri Milletvekili Çalışkan tarafından, Belediye Başkanı Savran tarafından verildi. AK Parti Nevşehir Milletvekili Çalışkan, sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Başkan Savran ayrıca Nevşehir Belediyesi olarak çocukların ve gençlerin gelişimine katkı sağlayacak, başarı çıtasını yükseltecek tüm proje ve çalışmalara tam destek verdiklerini belirterek, bu desteklerin artarak devam edeceğini vurguladı. Katıldıkları ulusal ve uluslararası turnuvalarda Nevşehir’i ve Nevşehir Belediyesi’ni başarıyla temsil eden gençlerle gurur duyduklarını belirten Savran, şunları kaydetti; “Sizi ve öğretmenlerinizi tebrik ediyorum. Sizi destekleyen, cesaretlendiren, sizin için çalışan herkese teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. – NEVŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu